درخواست تبدیل شدن به مدرس

ارسال درخواست تبدیل شدن به مدرس برای تدریس در سایت

با ارسال درخواست و تایید توسط مدیریت می توانید به یک مدرس در سایت تبدیل شوید و دوره های خود را بسازید و کسب درآمد کنید. از هر دوره 20 درصد سهم سایت است و مابقی بدون کسری به حساب شما واریز خواهد شد. پس از تایید باید اطلاعات کامل خود و حساب را برای ما ارسال کنید.

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

Please login to send your request!
سیاست اصلی آموزشگاه کامپیوتر سفیر علم بکارگیری مدرسین بروز با تجربه کاری بالا در دوره های خود می باشد. لذا همیشه درصدد استفاده مدرسین مجرب در کار خود می باشد . تا علاوه بر افزایش کیفیت دوره های موسسه فرصتی برای استفاده از تجربیات نو و گران مایه همکاران محترم خود باشد. از همکاران محترم صمیمانه خواهشمندیم که دوره های که بیشرین تسلط را نسبت به ان دارند و همچنین دارای سابقه تدریس باکیفیت در آن می باشد در درج سوابق خود ذکر کنند . داشتن نمونه کاری های اجرای و عملیاتی در بازار کار از امتیاز بالای برخوردار است .
مدرسین و همکارن محترم بعد از تایید سوابق توسط مدیر و کارشناسان مربوطه می توانند سرفصل های دوره های تایید شده را بصورت فایل pdf برای تلگرام یا در انتهای همین صفحه منتقل کنند . لطفا در طراحی سرفصل ها از عناوین اصلی مورد تدریس استفاده شود . مدریس محترم دقت داشته باشند داشتن سرفصل ها قوی و متاسب به بازار کار از امتیاز خوبی برخوردار است .

سوابق خود را وارد کنید تا سریعتر بررسی شود.

مرحله 1 از 3

33%